Pražírna

Pražírna kávy Ala Coffee vznikla po 9 letech vývoje v roce 2015 jako rodinná firma pro výrobu a distribuci kvalitní čerstvě pražené kávy. Stalo se tak na popud jednoho ze zakladatelů, z důvodu dlouhodobé absence dostat v České republice kvalitní kávu, která by mu chutnala.

Kávu se snažíme pražit denně a pouze v množství k zajištění všech nových objednávek. Nikdy ne na sklad!!!, A tím zaručíme vždy kávu čerstvou a na vrcholu své chuťové kvality. To je také důvod, proč u nás nikdy neseženete v prodeji mletou kávu. Tím Vám zprostředkujeme a zaručíme ten pravý prožitek z kávy, který si zasloužíte.

Naší kávě věříme natolik, že poskytujeme 100% záruku spokojenosti, to znamená, že pokud se stane, že Vám naše káva nebude chutnat, dostanete zpět své peníze. Postupně budujeme síť vlastních kamenných obchodů a tak máte jedinečnou příležitost přijít naší kávu ochutnat dříve než si ji koupíte a poté si ji vychutnávat již v pohodlí Vašeho domova s přáteli a rodinou.

Vychutnat si však dobrou kávu doma není jen tak. Zaleží na správné přípravě, mletí kávových zrnek do správné hrubosti, a pod. Pokud si nevíte rady jak na to, nebojte se a zeptejte se nás, rádi Vám poradíme. Vychutnáte si tak čerstvou kvalitní kávu s jedinečnou chutí, charakterem a aroma kdykoli a kdekoli.

Věříme, že si vyberete z naší nabídky, kterou se snažíme neustále rozšiřovat a obměňovat.

 

Záznamy nebyly nalezeny...